CMC - Producent palet, Andrychów, Kęty, Marynin, Niewiadów

PL

Sekretarka - Andrychów

Sekretarka

Miejsce pracy: Andrychów

Zakres obowiązków:
  • Obsługa połączeń telefonicznych
  • Zajmowanie się korespondencją przychodzącą i wychodzącą
  • Bieżąca obsługa administracyjna biura
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i sprawną komunikację wewnętrzną firmy
  • Dbanie o bieżące zaopatrzenie biura

Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę wykonywaną od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15
  • Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku
  • Miłą atmosferę pracy i możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane administracyjne)
  • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w obsłudze Klienta
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • Dobra znajomość programu Word, Excel, i urządzeń biurowych
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej.

CV wraz ze zdjęciem należy wysłać na adres praca@cmc.net.pl wraz z klauzulą :
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).