C.M.C. Sp. z o.o. || Sprzedaż kraj: sprzedaz@cmc.net.pl || Sprzedaż eksport: export@cmc.net.pl

OPAKOWANIA SPECJALISTYCZNE

CMC zajmuje się PRODUKCJĄ OPAKOWAŃ SPECJALISTYCZNYCH dla sektora przemysłowego od małogabarytowych skrzynek po specjalistyczne skrzyniopalety oraz skrzynie.

Opakowania przeznaczone są do transportu towarów zarówno drogą lądową jak i morską. Opakowania są customizowane pod konkretne potrzeby naszych klientów. W zależności od potrzeb klienta, opakowania te są projektowane przez naszą firmę lub wykonywane na podstawie projektów i wskazań klienta. Nasze opakowania zapewniają ochronę przed uszkodzeniami przewożonego towaru, zabezpieczając go przed czynnikami klimatycznymi i biologicznymi. Dla opakowań stworzyliśmy warunki techniczno-organizacyjne, umożliwiające produkcję zgodną z wymaganiami fitosanitarnymi.

„Z NAMI ZAPAKUJESZ WSZYSTKO”.
przykładowe opakowania
Skrzynia o wymiarach 1200X800

Skrzynia, skonstruowana na Europalecie EPAL 1 o wymiarach 1200x800 to najbardziej popularna konstrukcja o wymiarach 800×1200 mm i dowolnej wysokości. Skrzynia skonstruowana jest z drewnianych płyt o grubości 15 - 25 mm.

Parametry:

Długość - 1200 mm
Szerokość - 800 mm
Wysokość - dowolna

Skrzynia deskowana - dowolne wymiary

Skrzynia deskowana to konstrukcja wykonana z dbałością o każdy szczegół. Stworzona jest na podstawie palety o dowolnych wymiarach (długość, szerokość). Jej ściany wykonane są z najwyższej jakości desek, które przeszły proces fumigacji (na życzenie dostarczamy pełną dokumentację tego procesu). Konstrukcja skrzyni wykonana jest tak, aby w najwyższym stopniu zabezpieczać przechowywany towar.

Nasze opakowania specjalistyczne mogą być wysyłane drogą lądową, morską i lotniczą do wszystkich krajów świata.


Parametry:

Długość - dowolna
Szerokość - dowolna
Wysokość - dowolna


"Z NAMI ZAPAKUJESZ WSZYSTKO"