CMC - Producent palet, Andrychów, Kęty, Marynin, Niewiadów

PL

CMC - producent palet


Firma CMC działa w 3 branżach: specjalizuje się w produkcji palet, usługach transportowych oraz dystrybucji artykułów spożywczych. Firma istnieje na rynku od 1991 roku, a jej priorytetem jest ciągły rozwój i satysfakcja Klienta.

Jako producent palet drewnianych CMC oferuje standardowe modele o szerokich zastosowaniach w transporcie. Firma jest specjalistą w zakresie przerobu drewna, dysponuje profesjonalnym zapleczem technicznym, nowocześnie wyposażonymi tartakami i suszarniami do drewna. W bogatym asortymencie produkcyjnym znajduje się między innymi popularna europaleta EPAL. CMC stosuje zaawansowane technologie. Proces produkcji palet jest całkowicie zautomatyzowany, dzięki temu każda paleta drewniana wychodząca z zakładu charakteryzuje się wysoką jakością i precyzją wykonania. Firma posiada niezbędne certyfikaty potwierdzające wysoką jakość produktów.

Dystrybucja produktów najwyższej jakości


Firma CMC jest także wiodącym dystrybutorem artykułów spożywczych w Polsce. Początki działalności w tym obszarze związane były z importem hiszpańskich owoców i sprzedażą ich na terenie naszego kraju. W dobie ciągłego rozwoju firma rozszerzyła swoją działalność importowo-eksportową i aktualnie współpracuje bezpośrednio z producentami i odbiorcami z takich krajów jak: Hiszpania, Włochy, Rumunia czy Peru.

Działalność handlowa CMS oparta jest o następujące grupy asortymentowe: oliwy, oliwki, owoce morza, przetwory warzywne, warzywa konserwowe, woda mineralna i alkohole. Jesteśmy obecni we wszystkich najważniejszych miejscach dystrybucji artykułów spożywczych, są to między innymi: wielko powierzchniowe sieci handlowe, sklepy detaliczne i specjalistyczne, hurtownie spożywcze i alkoholowe oraz rynek HORECA. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz najwyższym standardom jakości zapewniamy naszym Klientom najlepsze produkty w bardzo atrakcyjnych cenach.

Takie połączenie pozwala nam osiągać wyznaczone cele i prowadzi do nieustannego rozwoju naszej firmy jak i nas samych.
Firma CMC zapewnia rzetelne usługi oraz terminową realizację zamówień. Serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy!